New Oceanfront 2 Bedroom Condo In San Diego With Ac And Parking

San Diego
New Oceanfront 2 Bedroom In With Ac And Parking Daire San Diego

New Oceanfront 2 Bedroom Condo In San Diego With Ac And Parking

4909 Orchard Avenue, San Diego, ABD Haritayı göster
San Diego Sports Arena'a arabayla 10 dakikalık mesafede yer alan New Oceanfront 2 Bedroom Condo In San Diego With Ac And Parking dairesi, ortak alanlarda Wi-Fi sunmaktadır.
SeaWorld Akvaryumu daireye 3 km uzaklıktadır. Daireden 550 metre uzaklıktaki Little Lion Cafe, Hodad's gibi restoranlar çeşitli yemekler sunar. Harbor Adası'a arabayla hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Daire tam donanımlı mutfak ile donatılmıştır. Misafirler, San Diego Uluslararasi havalimanından New Oceanfront 2 Bedroom Condo In San Diego With Ac And Parking dairesine arabayla 10 dakikada ulaşabilirler. Kumarhane gibi olanaklar misafirlerin eğlenmesi için sunulur.
+ Daha fazla - Daha az
Genel Olanaklar
  • Ücretsiz Wi-Fi
  • Ücretsiz otopark
  • Özel plaj
  • Spor aktiviteleri
  • Klima
  • Evcil hayvan kabul edilmez
  • + Daha

Harita

Turistik yerler

San Diego'nun
Turistik yerler
  • Marina Village Conference Ctr - 3 km
  • SeaWorld San Diego - 3,8 km
  • Shelter Island's Bali Ha'i - 3,9 km
  • Aladdin School of Casino Deal - 4,1 km
Havalimanları
  • San Diego Uluslararasi Havaalani - 7 km
Tren istasyonları
  • San Diego Old Town Transportation Center - 6 km

Odalar ve Müsaitlik Durumu

Bekleyin lütfen, sizin için müsait odaları arıyoruz.
Olanaklar

Genel tanıtım

  • Tesis genelinde sigara içilemez
  • Otel genelinde ücretsiz Wi-fi mevcuttur
  • Ücretsiz otopark
  • Evcil hayvan yasaktır
  • Asansöz
  • Duman dedektörleri

Yemek

  • Su ısıtıcısı
  • Kurutucu
  • Mutfak aletleri

Spor ve Dinlenme

  • Plaj erişimi
  • Şezlonglar
  • Gazino
  • Su parkı
  • Su sporları
  • Binicilik
  • Bisiklet
  • Golf kortu
  • Balık avı

Hizmetler

  • Çamaşırhane

Oda imkanları

  • Klima
  • Isıtma
  • Veranda
  • Bahçe mobilyası
  • Çay ve kahve imkanları
  • Yemek masası
  • Ütü olanakları
  • Çamaşır makinesi
  • Ücretsiz banyo malzemeleri
  • Düz ekran TV
Genel Olanaklar
  • Ücretsiz Wi-Fi
  • Ücretsiz otopark
  • Özel plaj
  • Spor aktiviteleri
  • Klima
  • Evcil hayvan kabul edilmez

Otel Politikası

Giriş: 16:00-23:59 arası
Çıkış: 11:00'a kadar
Ruhsat numarası606381,STR-13300L
Tarihleri giriniz
Tarihleri giriniz
Pa 25 Oct
Pt 26 Oct
Konuklar
San Diego'nun otelleri aranıyor